Share

BAŞKAN YİĞİDER MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

Tortum Belediye Başkanı Muammer Yiğider Şenyurt Vadisi’nde bulunan Derekapı, Şenyurt, Derinpınar, Cihanlı ,Kaleboynu, Yazyurdu ve Gökdere Mahalle Muhtarları ile istişare toplantısı yaptı.Şenyurt Mahallesi Belediye Binasında gerçekleştirilen Muhtarlar toplantısında Mahallelerin ve Yayların öncelikli ihtiyaçları gündeme alınarak fikir alışverişinde bulunuldu.Toplantıya Tortum Belelesiyesi Meclis Üyesi Ahmet Tikici ,Tortum Belediyesi Fen İşleri Müdürü ve Emlak İstimlak Müdürü  ile birlikte katılan Tortum Belediye Başkanı Muammer Yiğider her mahalle muhtarının talep ve önerisini dinleyerek not aldı.

             Tortum Belediye Başkanı Muammer Yiğider “Amacımız Mahallelerimizi ve yaylalarımızı bir adım ileri nasıl götürebiliriz. Bu konuda ve sorunların çözümü konusunda sizlerin görüş ve önerileri bizler için önemli. Öncelikle katılımlarınız için teşekkür ediyorum. Mahallelerimizin ve yaylalarımızın sorunlarından haberdar olabilmek ve gerekli aksiyonları anında alabilmemiz için en önemli görev mahalle muhtarlarımıza düşüyor. Sizler istekleri ve sorunları bildiriyorsunuz bizler de çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz mesai metfunu gözetmeksin 7/24 sizlerin yanındayız ve yanında olmaya da devam edeceğiz.Şenyurt vadimize hizmetin daha hızlı ve kesintisiz yapılabilmesi için gerekli araç gereç ve ekiple Şenyurt eski Belediye binamızı da şantiye şefliği yaparak vadiye buradan hizmet verileceğini belirten başkan Yiğider  Muhtarlarımız ile istişare toplantılarımız her vadimizde ayrı ayrı  devam edecektir.” Dedi

           Yaklaşık 4 saat süren toplantıdan ayrılan muhtarlar ise toplantının çok verimli geçtiğini belirterek Belediye Başkanımıza sorunlarımızı ve önceliklerimizi ilettik. fikir alışverişinde bulunduk. Mahalle sakinlerimiz adına Tortum Belediye Başkanımız Sayın Muammer Yiğider’e çok teşekkür ederiz. İfadelerini kullandılar.

Leave a Comment