Share

ERİSAD Tepekule İş Merkezinde bulunan Dernek Genel Merkezimizde 1. Olağan Genel Kurulunu yaptı

ERSİAD YÖNETİM

E R İ S A D .

18 Mart Mart Çanakkale Zaferinin yıldönümünde kuruluşu tescil edilen Erzurumlu işadamları ve Sanayicileri Derneği yönetim kurulu ” 3 ağustos tarihî itibarıyle genel kurul yaparak /yoluna ” kıymetli iş adamı Mustafa Cihanbeylerde nin başkanlığında devam ediyor…Mustafa Cihanbeylerde  03.08.2019 Cumartesi günü Saat 18.00 da Tepekule İş Merkezinde bulunan Dernek Genel Merkezimizde 1. Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik ve 3 Yıl süre ile Derneğimiz Yönetim ve Denetim kurullarını seçtik. Genel kurulumuzun ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını dileriz.

“Bir araya gelmek, bir başlangıçtır. Bir arada bulunmak, bir gelişmedir. Beraber çalışabilmek ise başarıdır.” birliğin ve beraberliğin güce dönüştüğü, ortak aklın ve Çoğulculuğun, katılımcılığın, şeffaflık ve hesap verilebilirliğin adımları ve temennisi ile…

İş dünyasının bağımsız ve gönüllü örgütlenmesinin güçlenerek değer üretmesi ve ülkenin gelişimine katkı sağlaması, amaç ve gayesi ile kurulan iş insanları derneğine başarılar diliyorum.

Leave a Comment