Share

Gezen Tavuk lar Gezi Grubu Antalya’da

Koray Karaca’nın kurduğu Gezen Tavuklar whatsapp Gezi Grubu’na dünyaca ünlü saç tasarım markası Harun Cici’den övgü geldi.

Görüntünün olası içeriği: 19 kişi, ayakta duran insanlar, gökyüzü, çocuk, ağaç ve açık hava

Kendisinin de gruba üye olduğunu belirten Harun Cici özellikle pandemi nedeniyle hijyenin önemli olduğu turistik seyahatlerde grubun ince eleyip sık dokuyarak Antalya Olimpus’ta düzenlediği 4 günlük gezinin muhteşem olduğunu dile getirdi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar
Koray Karaca Tekçe – Harun Cici

                Harun Cici Nisan ayında yapmayı planladıkları gezinin pandemi dolayısıyla uçuşların ertelenmesiyle birlikte Eylül ayına kaldığını hatırlatarak, “Katılımcılarımız hep zaten bir aile ferdiydi. Gittiğimiz yer zaten bir aile pansiyonuydu özellikle belirtelim, Olimpos’ta İnci Pansiyon’da. Bundan sonraki süreçte gerçekten Koray beyin ilişkileriyle, dostluğuyla insan iletişimiyle muhteşem bir tatil yaptık “ dedi.

                Koray Karaca Tekçe’de yaptığı açıklamada bunun bir aile gezisi olduğunu hatırlatarak şunları söyledi: ”Yola çıkarken tabi hepimiz bir aileyiz. Atıyorum 10 kişiyle birlikte tatile gidelim dediğimizde o 10 kişi oluyor birden 30 kişi, 30 kişi oluyor 40 kişi. Böyle grubumuz olduğu zaman da gezen tavuklar diye bir watsapp grubu oluşturduk. Watsapp grubundan böyle bir gezer yaptık. Çok da keyifli bir tatil yaptık.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Harun Cici dahil, ayakta duran insanlar, gökyüzü, bulut, ayakkabılar, çocuk, okyanus, şort, plaj, açık hava ve doğa

Olimpos, görülmesi gereken çok güzel bir yer. Ayrıca kaldığımız İnci Pansiyon işletmecileri Uğur bey, İnci hanım, işletme müdürü Tamer bey, çalışanlarından tutun bütün hepsi gayet güzel bizle ilgilendiler. Saygılı, hijyen. Hijyen kurallarına tamamıyla uyuyorlar. Bizim içinde önemli olan oydu. 65 yaş üstü, kendi annemde dahil misafirlerimiz vardı. Onlarla çok güzel bir tatil geçirdik. Ama bunların devamı gelir mi tabiki gelir. Daha birçok yerlere bu güzel grupla ve dışardan gelen arkadaşlarla bu gezilerin devamını düşünüyoruz.”.

CİCİ: TURİZMDE MÜTHİŞ EĞİTİM ALMIŞ KİTLE GÖRDÜM

Harun Cici Antalya’nın turizmin gözbebeği olduğunu hatırlatarak, “ Doğayla denizin içice olduğu Antalya’da teleferikle zirve yaptık, 2635 metreye çıktık, Olimpos Tahtalı’ya. Herkese tavsiye ederim. Aynı anda denizle doğayı görüyoruz. Şunu da belirtmek isterim. Antalya’ya son gelişimde şunu fark ettim.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakkabılar, gökyüzü ve açık hava

Turizmle ilgili gerçekten müthiş bir eğitim almış kitle görüyorsunuz. Taksi şoförü de, garsonda servis şoförü de, sokaktaki insanda, mesela Olimpos’ta köylü selam verip, ben buranın köylüsüyüm ama diyerek başladığı konuşmasında turisti cezbedecek cümleler kurabiliyor. İkincisi ciddi anlamda Suluada görülmesi gereken bir yer. Tekne turu yapmıştık.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Muhteşem koylar var. Gruptan da bahsedersek, ben, Koray karaca, Halide Tekçe, Sevim hanım. İzmir’den dostlarımız var. Örgütleyen Koray Karaca. Birbirinden bağımsız kişilerin aynı anda eğlenebilmesi çok zordur. Böyle bir grupla bunu yapabilmek bir başarıydı. Bunu başardık. İnşallah devamı gelir. Koray beye emekleri için teşekkür ediyorum”.

Özel Haber : Mahmut Kayacan

Leave a Comment