Share

Ovacık doğal ürünleri satış kop.İzmir karataşda açılıyor

Dersim’in Ovacık ilçesinin halkı ‘komunist başkan’ Fatih Maçoğlu önderliğinde organik gıda üretim ve satışına devam ediyor. Elde edilen kârın tamamının Ovacıklı öğrencilere burs olarak dağıtıldığı Ovacık Doğal ürünleri, İstanbul ve Ankara’dan sonra şimdi de İzmirli’lerin beğenisine sunulacak.

Ovacık doğal ürünleri satış kop.sorumlusu Derya öz İzmir li lerden  çok yoğun istek olduğunu söyledi.  Dersim’in Ovacık ilçesinin doğal ürüleri yanı sıra pek çok yerel kop. ürünlerininde dayanışma içinde izmir halkına ulaştıracağını belirterek pazar günü tüm halkımızı  bekliyoruz.

 

Mustafa Kemal Sahil Bulvarı üzerinde Asansör durağında bulunan Ovacık Doğal Satış Ofisi kapılarını 21 Ekim Pazar günü saat 13:00’te Fatih Maçoğlu’nun da katılımıyla açacak.

 

Doğal ürünlerle öğrencilere burs

 

Hem temiz ve yerel gıda tüketmek hem de öğrenci burslarına katkıda bulunmak için İzmirli’leri bu şirin dükkândan alışveriş yapmaya davet ediyoruz.

Dükkânda satışı yapılacak ürünler: Nohut, fasulye, kaya tuzu, dut pekmezi, petek/süzme bal, çay, makarna, tulum peyniri, tarhana, reçel ve erişte.

Farklı şehirlerde yaşayan yurttaşlar için de Ovacık Doğal ürünleri internet üzerinden sipariş edilebiliyor.

 

Leave a Comment