Share

DADAŞ HAŞİM IŞIK UZAK DOĞU YEMEKLERİNİ TÜRK MÜŞTERİLERİNE SEVDİRDİ

Haşim Işık tam bir Erzurum sevdalısı yıllardan beri Ege Bölgesi Erzurum Dernekler Birliği Federasyonu yönetici liğinide yürüten sevgili hem şehrimiz Haşim ışık Erzurum la ilgili tüm etkinliklerde maddi manevi  katkı koyan İzmir  iş sanat siyaset  çevrelerince sevilen iyi bir Erzurum lu iyi bir İzmir li tam bir  Türkiye sevdalısı  mekanına ne zaman gidilse bire bir ilgilenen  iyi bir iş adamı  İzmir basının saygın isimlerinden  Mehmet Özdoğru ile beraber bizleri ağırladı . muhteşem lezzetlerle tanıştırdı    Red Dragon’un genel müdürlüğüne 27 yaşında ki oğul Tolga Işık, 4 yıldır yazları Bodrum Marina, kışları ise İzmir’deki restoranın başında. Genlerinde olsa gerek, o da babası Haşim Işık gibi yaptığı işe aşık. Deyim yerindeyse; işle yatıp, işle kalkıyor. Genç, dinamik, çalışkan, bir o kadar da sosyal. Değişime, dönüşüme, yeniliğe açık, ufku geniş. Dolayısıyla hedefleri de büyük.    Red Dragon Chinese Restaurant, Çin mutfağının en sevilen tatlarından oluşan seçeneklerini müthiş bir fırsatla size sunuyor. Türkiye’nin en iyi on Çin restaurantı arasına girmiş Red Dragon Chinese, Red Dragon Turizm A.Ş. bünyesindeki Uzak Doğu tarzı hizmet veren beş restauranttan biri.

1983 yılında Alsancak’ta hizmete giren Red Dragon Chinese, Shanghai ve Pekin’den getirilen Uzak Doğu motiflerinin hakim olduğu dekorasyon ürünleriyle de şık ve etnik bir atmosfere sahip.

Red Dragon Turizm A.Ş. bugün bünyesinde İzmir ve Bodrum’da Uzak Doğu tarzında hizmet veren beş restorana sahip bir restoran zinciri işletmesidir.

Leave a Comment